2022-11-15

I ty możesz zostać Świętym Mikołajem Szlachetnej Paczki

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, po raz kolejny Przedszkole Kolorowe Pole organizuje zbiórkę na rzecz jednej z rodzin w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki!

Serdecznie prosimy każdego, kto ma ochotę wesprzeć potrzebującą rodzinę o wspólne skompletowanie paczki.

Pomóc można również zakupując cegiełki, dochód z których zostanie przekazany na zrealizowanie największych potrzeb rodziny:

pomagam.pl/a9yd4c

Kontakt do osób organizujących zbiórkę :

Mariola Kajdan 725 477 899

Jacek Plato 509 600 902

Natalia Plato 538 806 886

Kod rodziny w bazie Szlachetnej Paczki : WLP-1429-82033

Charakterystyka rodziny:

Rodzina Pani Olgi(39lat) i Pana Michała(40lat) od ponad 10 lat zmaga się z chorobami córek Michaliny(18lat) i Zosi(7lat). Zosia zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym a Michalina choruje na cukrzycę pierwszego stopnia. Jedyną pracującą osobą w rodzinie jest Pan Michał, Pani Olga opiekuje się domem oraz leżącą Zosią. Dochód miesięczny rodziny wynosi 3520 zł miesięcznie, po odliczeniu wydatków na leczenie, opłacenie mieszkania i codziennych wydatków, które wynoszą 2848 zł, zostaje 673 zł, czyli 168 zł na jednego członka rodziny

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny

1. Pralka: Pralka rodziny zepsuła się jakiś czas temu. Jest już dość stara i przeszła dużo, więc nowa byłaby pięknym prezentem. Wymiary pralki to szerokość 60 cm oraz głębokości 45 cm.

Pralkę udało się już pozyskać !!!

2. Artykuły dziecięce: Są to najdroższe rzeczy, na które rodzina wydaje najwięcej. Zosia jest dzieckiem leżącym więc pampersy są bardzo potrzebne, jak również mleko, które pije, stanowi duży wydatek dla rodziny.

3. Środki czystości.

-Szampon

-Proszki do prania

-Szczoteczka do zębów

-Pampersy HIPPI ( dziecko 7 letnie)

-Chusteczki nawilżane bezzapachowe

Wyposażenie mieszkania:

-Ręczniki (wymiary 70x140, 40x60)

Szczególne upominki:

Olga: Pani Oldze marzy się ładna bransoletka.

Michał: Pan Michał ucieszy się z zestawu kosmetyków do golenia.

Michalina: Michalinie marzą się kosmetyki lub bon podarunkowy np. do Rossmana

Zofia: Zabawka interaktywna.

Uwaga : Zabawka interaktywna musiałaby być płaska, ponieważ Zosia mogłaby ją samodzielnie włączyć uderzając piąstką.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i dziękujemy za każdy najmniejszy gest.