2023-06-06

I Olimpiada Sportowa w Kolorowym Polu

Za nami I Olimpiada Sportowa w Kolorowym Polu.

Moc konkurencji sportowych obudziła ducha sportowca w każdym przedszkolaku.

Piłka nożna, koszykówka, skoki w dal, biegi i wiele więcej konkurencji pod czujnym okiem profesjonalnych sportowców .

Dzieci miały okazję sprawdzić swoje możliwości  jak również poczuć ducha rywalizacji i pracy zespołowej.

Na zakończenie super zabawa na dmuchańcach, dyplomy dla każdego uczestnika oraz puchary dla każdej z grup,

gdyż  wszyscy w tym dniu byli zwycięzcami. Liczyła się przede wszystkim rywalizacja fair play .

Pomysłodawczynią i koordynatorką całego wydarzenia była p. Magdalena Hudziak.

Serdeczne podziękowania dla p. Patryka (Akademia Reissa) , p.Parysek-Bochniak ( zaprzyjaźnionej koszykarki), oraz rodziców: p.Walczak, p.Gryska, p.Hauza za zaangażowanie i pomoc.

Podziękowania również dla przybyłych rodziców ,których doping był bezcenny, szczególnie p.Świątek i p.Drzewieckiej i p.Łakomy, które wcieliły się w rolę   cheerleaderek :))