662 117 119
info@kolorowepole.pl
STREFA RODZICA > logowanie

O nas

Publiczne Przedszkole Kolorowe Pole w Dachowie rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2019r. Nowoczesny, parterowy budynek spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa oraz jest w pełni
przystosowany dla osób niepełnosprawnych.


Duże, przestronne sale dydaktyczne, bogato wyposażone zostały zaprojektowane i przemyślane w najmniejszym szczególe. Odpowiednia przestrzeń stwarza doskonałe warunki do nauki, swobodnej zabawy czy odpoczynku.


Usytuowanie w spokojnej, malowniczej okolicy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka w bezpośrednim kontakcie z przyrodą, jednocześnie zachęca do poszerzania wiedzy oraz zdobywania nowych doświadczeń poprzez aktywne działanie i eksplorowanie.


Kolorowy, funkcjonalny i bezpieczny plac zabaw zachęca do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu oraz niczym nieskrępowanej zabawy.


W naszym przedszkolu nic nie jest przypadkowe. Odpowiednio dobrana i wykwalifikowana kadra z pasją i dużym sercem wykonuje swoją pracę. Wyjątkowa więź jaka łączy nas z dziećmi sprzyja zrozumieniu i zaspokojeniu wszystkich potrzeb naszych przedszkolaków.