662 117 119 info@kolorowepole.pl

Aktualności

Powrót

2020-05-14

Zgłoszenie dziecka do przedszkola

Szanowni Państwo,

jak wspomniałam wcześniej, z powodu sytuacji epidemicznej, przedszkole będzie pracowało w szczególnym reżimie sanitarnym.

Praca w takich warunkach wymaga m.in. znacznego ograniczenia liczebności grup, oraz zmian w organizacji pracy.

W związku z tym, w pierwszej kolejności z usług przedszkola mogą skorzystać dzieci pracowników ochrony zdrowia, służb mundurowych,pracownicy handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych związanych ze zwalczaniem COVID-19 ( przynajmniej jeden rodzic), oraz rodzice, którzy nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Rodzice, dla których świadczenie usług przez nasza placówkę od 25 maja jest koniecznością, proszę o przesłanie zgłoszenia drogą mailową na adres przedszkola kolorowepole.dachowa@gmail.com

W zgłoszeniu proszę podać:

imię i nazwisko dziecka, nazwę grupy, oraz dołączyć oświadczenia( wypełnione i podpisane przez obojga rodziców/opiekunów prawnych).

Szczegółowa procedura, z którą należy się zapoznać, oraz niezbędne oświadczenia, będą dostępne na stronie głównej przedszkola.

Zgłoszenia proszę przesłać do 19 maja(wtorek) do godziny 12.00.  Dnia następnego, zostaną  Państwo poinformowani o możliwości ( lub nie) posłania dziecka do przedszkola.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Z poważaniem

Aneta Maciejewska
Powrót