662 117 119 info@kolorowepole.pl

Aktualności

Powrót

2020-03-27

Komunikat

Szanowni Państwo,

Czas, w którym jesteśmy, wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, póki co, zgodnie z zapisami rozporządzeń od 25 marca 2020r. do 10 kwietnia 2020r. nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W tym czasie nauczyciele będą realizowali założenia Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego poprzez program wychowania przedszkolnego „Kocham Przedszkole” WSiP. Oprócz tego, na stronie wydawnictwa znajdą Państwo interesujące cykle filmów instruktażowych z doświadczeniami oraz pracami plastycznymi, które można zrealizować z dziećmi już od dziś. Zachęcam do zapoznania się z nimi.

Liczę na wsparcie i pomoc z Państwa strony w realizacji podanego materiału. Przypominam, że wszelkie pytania i wątpliwości, propozycje można wysyłać drogą elektroniczną na adres przedszkola. Jeszcze raz życzę dużo zdrowia, siły i cierpliwości , a dla naszych przedszkolaków przesyłam moc uścisków od całego personelu.


Tęsknimy za Wami
Aneta Maciejewska

Powrót