662 117 119 info@kolorowepole.pl

Aktualności

Powrót

2020-05-01

Informacja o otwarciu przedszkola

Szanowni Państwo,

termin otwarcia przedszkola na chwilę obecną nie jest znany. Podjęcie decyzji wymaga dogłębnej analizy przepisów oraz wytycznych Ministerstwa i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zgodnie z nimi, w pierwszej kolejności z przedszkola powinny korzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu( dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia,służb mundurowych, handlu i przedsiębiorstw produkujących, realizujących zadania związane z zapobieganiem. przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19).

W związku z tym, proszę o przekazanie dyrekcji przedszkola informacji dotyczącej dzieci , dla których zapewnienie opieki przez przedszkole jest niezbędne.

W mailu proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia,nazwę grupy, oraz przesłać najpóźniej do niedzieli (03.05.20r.) na adres placówki kolorowepole.dachowa@gmail.com

(lub jak zawsze przez Info na stronie głównej) .

Proszę pamiętać, że lista dzieci ,która powstanie na podstawie zgłoszeń- będzie listą orientacyjną, niezbędną w celu podjęcia kolejnych kroków.


Bardzo proszę na bieżąco śledzić informacje zamieszczane na stronie przedszkola, gdyż wkrótce zostaną Państwo poinformowani o podjętej decyzji.


Aneta Maciejewska

dyrektor

Powrót